Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz omercolak41@gmail.com

FON PERDE

Ana Sayfa » FON PERDE » FON PERDE

FON PERDE

 

Fon perdeler neredeyse bütün evlerde kullanılan bir perde türüdür. Fon perde güneş kesmek için kullanılmayan bir perdedir. Güneş zaman içerisinde fon perde modellerini yıpratmaya bile başlayabilir. Bu sebeple, fon perdelerin arka kısımlarında güneşlik de kullanılması gerekir.

Bulunduğumuz ortamlarda dikkat edilen en önemli unsurlardan biri, fon ve tüllerdir. Bunlar sadece bir ihtiyaç değil, aynı zamanda tamamlayıcı dekoratif unsurlardır. Bu nedenle seçimlerinizde eşyalara uygun olmasına dikkat edilir.FON PERDE

 

Kornişe Takılan fon Perde Kornişlerde yer alan standart üç raylı sistemi kullanarak fon perdeleri monte edebilirsiniz. Bu raylı sistemlerden ilkine tül perde, arka kısımdakine güneşlik en öndekine ise, fon perde takılır.

Fon perdeler güneşi engellemez fakat dışarıdan iç mekanın görünmesini engelleyebilir. Pencerelerinizde dekoratif bir görünüm elde etmenizi de sağlar. fon perde modelleri farklı kumaşlardan tasarlanabilmektedir.

 

FON PERDE NASIL YIKANIR?

Fon perdelerin en fazla tercih edilen kumaş çeşitleri arasında kırışmayan ve çok sık ütü istemeyen kumaş türleri yer alır. Gelinliklerde de tercih edilen bu kumaş türünü kolay bir şekilde tüm mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Kısa veya uzun  boyutlu olan Fon perde modelleri Kullanılır,  fon perdeler genellikle  birçok renk seçeneği ile istediğiniz gibi tasarlanır.

Fon perdeleri çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Ancak çamaşır makinesi ya da elde yıkama işlemi yapacağınız zaman kumaşa zarar vermeyecek olan özel Kumaş deterjanları kullanmalısınız. Fon perdelerin fiyatları, seçeceğiniz  Fon perdenin türüne kumaşına ve ölçülerine göre değişkenlik gösterebilir.

 

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için hemen teklif alın.

 

 

İLETİŞİM: SARAY PERDE

Karabaş Mahallesi Abdurrahman yüksel Cad. No : 26/b izmit kocaeli
Belsa plaza belediye otopark çıkışı karşısı civil yanı ( eski akademi hastanesi yanı )
Telefon :  0(262)331 51 50

  • Kategoriler