Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz omercolak41@gmail.com

MAŞUKİYE PERDE

Ana Sayfa » BÖLGELER » MAŞUKİYE PERDE

MAŞUKİYE PERDE

Tül, Perde, Stor, Zebra veya ihtiyacınız olan perdeleri diktirmek istiyorsanız sizler için birkaç öneriyi bir araya getirdik. Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte perdelerini yenilemek isteyenlerin sayısı bir hayli fazla. Özellikle klasik modellerden sıkılıp da yeni model arayışlarına girenler ihtiyaca göre stor, zebra veya tül perde diktirmek istiyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken birkaç önemli noktaya da dikkat edilmesi gerekiyor.

MAŞUKİYE PERDEPerde diktirmede dikkat edilecek hususlar

-İhtiyacınızı öncelikle net bir şekilde belirlemelisiniz. Evinize hangisi daha uygun olacaksa onu seçmelisiniz. Stor mu, zebra mı yoksa tül perde mi buna net bir şekilde karar vermiş olmalısınız.

-Rengi veya modeli kafanızda tasarlamalısınız. Seçtiğiniz model evinize uygun veya dekorasyonunuzla uygun olması da gerekmektedir. Evinizin renklerine, mobilya uyumlarına ve diğer alternatiflere uygun olmalıdır.

-Perde ölçüsünü iyi bir şekilde almalısınız. Perde diktirmede en önemli hususlardan bir tanesi de budur. Dikim öncesinde net bir şekilde ölçüyü almalı ve sunmalısınız. Aksi takdirde boylarında büyük gelme, kısa gelme veya düzensiz durma gibi sorunlar olabilir. Bunun için yetkili bir kişiden yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda daha önce yayınlamış olduğumuz “Perde ölçüsü nasıl alınır?” adlı yazımızı okuyabilir ve biraz daha olsa fikir sahibi olabilirsiniz.

-Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmalısınız. İhtiyacınız olan modeli belirledikten sonra piyasa araştırması yapmanız gerekmektedir. Metre fiyatlarını iyice incelemeli ve ona göre bir yol çizmelisiniz.

-Perdenin kalitesine dikkat etmelisiniz. Şık olabilir ancak yeterince kaliteli değilse ömrü kısa kalacaktır. Bu da size yakın zamanda yeniden bir maliyet olarak geri dönecektir ve sizi yeniden bir arayışa itecektir. Kaliteden korkmayın ve mümkünse en kalitelisinden alın.

-Perde diktirmek istiyorum diyorsanız güvenilir yerleri tercih edin. Sizlere iletişim konusunda sıkıntı oluşturmayan, garanti konusunda güven vermeyen ve sizlerin içinizi ferahlatmayan yerleri tercih etmenize gerek yok. Bunlar sizin için tam bir zaman kaybı olacaktır. Bildiğiniz güvenilir ve kaliteli yerleri tercih edin.

-Renk uyumuna özellikle dikkat edin. Oturma gruplarıyla, koltuklarla ve hatta halılarla uyumlu modelleri tercih ederek şık seçenekler oluşturabilirsiniz.

-saray Perde olarak yıllardır müşterilerimize birçok üründe hizmet vermekteyiz. Sektördeki modellerin yanı sıra yeni olarak modelleri de piyasaya sunuyoruz..

-Siz de evinizi yeniletmek ve STOR, ZEBRA, DİKEY PERDE, JALUZİ, KRUVAZE PERDE, FON PERDE veya TÜL PERDE diktirmek istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve fikir alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM: SARAY PERDE

Karabaş Mahallesi Abdurrahman yüksel Cad. No : 26/b izmit kocaeli
Belsa plaza belediye otopark çıkışı karşısı civil yanı ( eski akademi hastanesi yanı )
Telefon : +90 (262) 331 51 50

  • Kategoriler