Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz omercolak41@gmail.com

Stor zebra perde modeli seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler

Ana Sayfa » BLOG » Stor zebra perde modeli seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler

Stor zebra perde modeli seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler

 

Günümüzde en çok tercih edilen perdeler storlar olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra aynı zamanda da stor perdelerin şekilleri ve modelleri de değişiyor, yenileniyor. Stor zebra perdeler de bu değişimde karşımıza çıkan bir model. Çok güzel bir görünümü var ve modern olarak tercih edilme sebebi doğuruyor.

Sizler de evinizde modern bir görünüm tercih etmek isterseniz günümüzün en çok tercih edilen perdesi olan zebra stor perdelerden tercih edebilirsiniz. Zebra deseninde bir stor perde görünüm olan bu modelde evlere spor bir görünüm katarken aynı zamanda da modern bir görünüme kavuşturuyor. Sizler sadece spor bir tarzında değil baka tarzlarda da zebra stor modelini tercih edebilirsiniz. Bu sizin tercihine bağlı olarak değişebilir. Sadece evinizde zebra deseni tamamlayan bir parça kullanmanız yeterli olacaktır. Bu sayede bir bütünlük sağlayarak çok güzel bir perde dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Stor zebra perde modeli

Stor perdeler daha çok Avrupai bir tarzda olduğu için bizim Türk evlerinde tercih edilmez diye düşünülmüş olabilir. Ancak yine de piyasaya çıktığı ilk günden beri stor perdeler inanılmaz tercih edildi ve en çok tercih edilen modeller arasında yer aldı. Bu yüzden de en çok tercih edilen zebra desen ile de birleştirilmesi çok doğal olarak görünüyor.

Çok tercih edilen modeller en çok tercih edilen desen ile birleşti. Sizlerin evinizde ve ofislerinizde ya da bu modeli her nerede kullanacaksanız oraya modern ve şık bir görünüm kazandırmak üzere üretilmeye başlandı. Zebra stor perdeleri tercih ederken evinizin görünümünü de göz önüne alın.

-Doğru perde seçimi nasıl olmalı?

Spor bir ev dekorasyonu sağlayarak bu model ile bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Ancak ben klasik bir ev tarzı oluşturmak istiyorum derseniz duvarlarda desen kullanmayın ve daha sade bir duvar tercih edin. Zebra desen bir sadelik ile birbirini tamamlayarak güzel bir görünüm ortaya çıkartacaktır. Bu bütünlük içerisinde güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bu örneklerin dışında da tamamen renkli ve cıvıl cıvıl bir evde zebra desen stor perde de kullanabilirsiniz. Bu bütünlük de sağlanabilir sadece renklerin uyumuna özen göstermeniz yeterli olacaktır. Bu noktalara dikkat ederseniz çok güzel bir görünüm sağlayabilir ve başarılı bir zebra stor perde dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Bu modeli nerede diktireceğinize karar verirken de yine çok iyi bir seçim yapmanız gerekir. Çünkü doğru bir ölçü ile iyi bir perde dikimi sağlanabilir. Camlarınız çok büyükse de bu model için uygun bir şartlar sağlanmamış sayılabilir. Daha küçük ve yarım camlarda stor model tercih edilebilir. Zebra desen ile de birleşince çok güzel bir görünüm ortaya çıkacaktır. Ancak büyük camlarda daha dikey perdeler tercih edilebilir. Onlar da desenleri çeşitli olarak yer almaktadır. Camlara göre doğru perde seçimini diğer yazılarımızdan okuyabilirsiniz.

Stor zebra perdenizi diktirdikten sonra yıkama ve temizleme işlemlerinde de ılık su kullanarak kulanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bu sayede uzun seneler çok iyi bir şekilde perdenizi yıpranmadan kullanabilirsiniz. Çok iyi kalitede bir malzeme kullanılarak dikilen modeller de uzun seneler hiçbir zarar görmeden kullanılabilir. Sadece iyi dikim yapan ve iyi malzeme kullanan kaliteli firmalar ile çalışmanı yeterli olacaktır.

  • Kategoriler