Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz omercolak41@gmail.com

TÜL PERDE

Ana Sayfa » TÜL PERDE » TÜL PERDE

TÜL PERDE

 

Tül perdeler neredeyse bütün evlerde kullanılan bir perde türüdür. Tül perde güneş kesmek için kullanılmayan bir perdedir. Güneş zaman içerisinde tül perde modellerini yıpratmaya bile başlayabilir. Bu sebeple, tül perdelerin arka kısımlarında güneşlik de kullanılması gerekir.

Bulunduğumuz ortamlarda dikkat edilen en önemli unsurlardan biri, tül ve perdelerdir. Bunlar sadece bir ihtiyaç değil, aynı zamanda tamamlayıcı dekoratif unsurlardır. Bu nedenle seçimlerinizde eşyalara uygun olmasına dikkat edilir.TÜL PERDE

Kornişe Takılan Tül Perde Kornişlerde yer alan standart üç raylı sistemi kullanarak tül perdeleri monte edebilirsiniz. Bu raylı sistemlerden ilkine tül perde, arka kısımdakine güneşlik en öndekine ise, fon perde takılır.

Tül perdeler güneşi engellemez fakat dışarıdan iç mekanın görünmesini engelleyebilir. Pencerelerinizde dekoratif bir görünüm elde etmenizi de sağlar. Tül perde modelleri farklı kumaşlardan tasarlanabilmektedir.

 

TÜL PERDE NASIL YIKANIR?

Tül perdelerin en fazla tercih edilen kumaş çeşitleri arasında kırışmayan ve çok sık ütü istemeyen kumaş türleri yer alır. Gelinliklerde de tercih edilen bu kumaş türünü kolay bir şekilde tüm mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Kısa veya uzun  boyutlu olan tül perde modelleri Kullanılır,  Tül perdeler genellikle beyaz ve krem rengi ve birçok renk seçeneği ile istediğiniz gibi tasarlanır.

Tül perdeleri çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Ancak çamaşır makinesi ya da elde yıkama işlemi yapacağınız zaman kumaşa zarar vermeyecek olan özel tül perde deterjanları kullanmalısınız. Tül perdelerin fiyatları, seçeceğiniz  tül perdenin türüne kumaşına ve ölçülerine göre değişkenlik gösterebilir.

 

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için hemen teklif alın.

İLETİŞİM: SARAY PERDE

Karabaş Mahallesi Abdurrahman yüksel Cad. No : 26/b izmit kocaeli
Belsa plaza belediye otopark çıkışı karşısı civil yanı ( eski akademi hastanesi yanı )
Telefon :  0(262)331 51 50

  • Kategoriler