Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz omercolak41@gmail.com

ZEBRA STOR

Ana Sayfa » Ürünler » ZEBRA STOR

ZEBRA STOR

Zebra stor perde sistemi gibi çalışmaktadır. Zebra perdenin tül ve kalın kumaş şeklinde dokunmuş olması perdenin özelliğidir. Bu sayede hem tül, hem kalın örtücü perde işlemi görür. Mekanizması zincir kumanda ile kontrol edilmektedir. Zebra perdeler evinize veya ofisinize uygun özel ölçülerde hazırlanmaktadır.

Zebra Perde son zamanlarda en çok tercih edilen perde çeşididir. Zebra Perde, narin ve ince kumaşı ile bulunduğu ortama estetik ve şık bir görünüm kazandırır. Zebra Perde, küçük hareketlerle dış görüntüyü açma-kapama işlem yeteneklerine sahip olabildiği gibi yukarı ve aşağı da hareket edebilme özelliğine sahiptir.ZEBRA--STOR

Zebra Perde, stor perde sistemine benzer şekilde çalışmaktadır.Zebra Perde tül ve kalın kumaş şeklinde dokunulmuştur.Bu özelliği bakımından Zebra Perde hem tül, hemde kalın örtücü perde işlemi görür. Zebra Perde’nin mekanizması zincir kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Zebra Perdeler evinize veya ofisinize uygun özel ölçülerde hazırlanabilmektedir.

Zebra Perde ülkemizde her mevsim farklı açılardan gelen güneş ışığı evi, ofisi veya iş yerlerimizi aydınlatır ve yaşadığımız mekanları ısıtma özelliğine sahiptir. Yaşadığımız mekanlar da ısı ve enerji tasarrufu sağlayabilmek ve mekanlardaki estetiğe uygun perdeler seçmek gerekir. Bu bakımdan Zebra Perde mekanın gerek estetiği, gerek şıklığı ve enerji tasarrufu bakımından en üst sırada bulunan perde çeşididir.Zebra Perde görünüm itibariyle zebra derisine benzediğinden dolayı zebra deseninden yola çıkılarak isimlendirilmiş çok amaçlı, hem güneşlik ve hemde tül perde görevini aynı anda yapabilen işlevi ve görselliği zengin, uygulandığı mekanlara estetiklik , şıklık katan perdelerdir. Zebra Perde çalışma sistemi olarak stor perde sistemine benzer yapıda çalışır. Zebra Perde’sinin kumaşındaki farklı özellik ve görünüm Zebra Perde’sinin işlevsel yada fonksiyonel olmasını sağlamakla birlikte aynı zamanda zebra perde modern mekanlarda şık duruşuyla iyi bir dekorasyon ürünü olarakta kullanıcıya uzun yıllar konfor sağlar.

Zebra Perde hakkında
Bir evin dekorasyonunda en önemli dekorasyon parçası kesinlikle perdelerdir. Seçtiğiniz her bir başarılı ürün sizlere çok iyi bir dekorasyon sonucu çıkartacaktır. Bu sebeple de dekorasyonunuzda seçim yaparken evinize seçtiğiniz dekorasyon parçalarını da gözden geçirmenizde fayda var. Çünkü seçtiğiniz ürün ile diğer parçalar bir bütünlük oluşturabildiği sürece dekorasyon başarılı sayılır ve herkesi büyüler. Bu nedenle de seçim yapılırken ince eleyip sık dokumak gerekmektedir.

Zebra Perde türleri
Bu model genelde stor perde çeşitlerinde karşımıza çıkıyor. Avrupai tarzı olan stor perdeler de zebra desen tercihi çok fazla oluyor. Sebebi ise stor perdeler ayarlanabilir olduğu için içeri girecek ışık miktarını zebra desenlerden ötürü kendiniz seçebiliyorsunuz. Bu sebeple de zebra perde kullanımı stor perdelerde çok sık karşımıza çıkar. Siz de evinizin dekorasyonunuz spor düşünüyorsanız zebra desenli stor perde kullanabilirsiniz. Çok iyi ve yerinde bir seçim olacaktır. Bu ürün modeli dışarıdan da evin havasıyla ilgili güzel bir his uyandırabilir. Çünkü camların görünümünde simetrik bir hava katar insanın da içini ferahlatır. Simetrik olan her desen insanda rahatlama duygusu uyandırır.ZEBRA-STOR-SARAYPERDE

Zebra Perde nasıl dekore edilir?
Zebra perdeler dekorasyonunda genelde spor bir tarz benimsenir ancak sadece spor tarzında değil de klasik olarak da dekorasyon oluşturmak mümkündür. Desenini fon perdelerinizde de tercih edebilirsiniz. Bu sayede güzel bir görünüm elde edeceğiniz gibi duvara zıt ve hoş bir görüntü de ortaya çıkacaktır. Fon perdelerinizi zebra perde seçtiğiniz zaman tüllerinizi daha sade seçmenizi öneririz. Çünkü bu sayede bir uyum yakalayabilirsiniz. Bu dekorasyon önerilerine en iyi klasik model koltuklar eşlik edebilir. Yani sadece spor değil klasik olarak da bu şekilde dekorasyon yapmanız zebra perdeler ile mümkün. Bu fikirleri siz kendiniz harmanlayabilir ya da perde diktireceğiniz kişinin fikirleri ile uyumlu şekilde ortaya daha farklı güzel sonuçlar

Zebra Perde renk seçenekleri
Bu ürün grubunun oldukça fazla renk seçeneği mevcuttur. Zebra sadece bir desendir rengini ve şeklini siz belirlersiniz. Bu asimetrik çizgiler olabileceği gibi düz çizgiler de olabilir aynı zamanda rengini de sadece siyah beyaz olarak değil renkli olarak da seçebilirsiniz. Düz çizgiler ve asimetrik çizgiler de zebra desen olarak bilinir. Bu sizin kafa karışıklığı yaşamanıza neden olmasın. Aynı zamanda bu ürünler çok modern bir perde desenidir. Günümüzde en çok tercih edilen perde desenidir. Genelde evlerde salonlarda tercih edilir. Siz dekorasyon yapacağınız her yerde uygun olan koşullara göre tercih edebilirsiniz. Mutfak ve yatak odasında da tercih edebileceğiniz güze bir desen seçimi olacaktır. Tek yapmanız gereken sadece rengini ve perdeyi seçmek olacaktır.

Zebra Perde temizliği
Zebra perde temizliğini kendiniz yapmak yerine bir kuru temizlemeye vermenizi öneririz. Çünkü perdelerin malzeme ve yapı olarak en iyi onlar temizliğini yapabilirler. Siz evde yapacağınız yanlış bir malzeme kullanımı ile perdenizi mahvedebilirsiniz. Stor perdelerde silme işlemi olabilir ancak nasıl bir temizlik malzemesi kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Bunun için yine işin ehli insanlara güvenmenizde fayda var. Temizliğini genelde sadece 6 ayda bir yapmanız gerekir. Her ay ya da 2 – 3 ayda bir yapmanız perdenin yapısını bozacağı gibi iyi olmayan sonuçlar ortaya çıkartabilir.

Zebra perdeleri seçerken evinizin dekorasyonuna önce karar verin ve evinizin bir yerinde halı da olabilir koltuklarda olabilir zebra desen kullanın. Bu sayede bir bütünlük ve birlik sağlamış olursunuz. Dekorasyonda en önemli unsur birlik ve uyumdur bunu unutmayın.

 

 

İLETİŞİM: SARAY PERDE

Karabaş Mahallesi Abdurrahman yüksel Cad. No : 26/b izmit kocaeli
Belsa plaza belediye otopark çıkışı karşısı civil yanı ( eski akademi hastanesi yanı )
Telefon : +90 (262) 331 51 50

  • Kategoriler